04:53:45
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Életmód
Téma: Öregedés ellen
... Elejére 2. lap 
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 19. 00:57 | Sorszám: 168
http://www.youtube.com/watch?v=rVLLQEM9-Ew
Stolen Babies - Filistata
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. június 02. 14:53 | Sorszám: 167
Nincs harag, a részemről csak információ volt.
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. június 02. 14:19 | Sorszám: 166
Jajj, kedves Mamácska, eszemben sem volt téged férjhez adni és azt sem gondoltam, hogy rá vagy szorulva az efféle szolgáltatásokra!
Mindössze csak arra gondoltam, hogy szemléletesebb ha, ha becses személyeddel példálózom. A végén ott a bocs!
mamácska
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. június 02. 07:58 | Sorszám: 165
Kedves Negyven Rabló!

Hála Istennek, nincs szükségem a társkereső szolgáltatásra. Eddig háromszor mentem férjhez,mindenféle segítség nélkül. A koromra való tekintettel nem valószínű,hogy
ez negyedszer is be fog következni, de az élet kiszámíthatatlan!
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. június 02. 00:18 | Sorszám: 164
Mamácska kedves!
Ugye te sem vagy ennyire naiv, hogy ezt komolyan vedd?

Menj el a Karda Bea által idézett laphoz és meséld el az ügyeletes szerkesztőnek, hogy pár éve még önbizalom hiányában csak a közértbe jártál, de a múltkoriban már rájöttél, hogy regisztrálnod kell náluk. Az ügyeletes széles mosollyal közli majd veled, hogy: Ugyan,ugyan kedves Mamácska, hát nem tudta, hogy nálunk perceken belül társat talál?!
Tessék leülni, kávé, víz van, a WC jobbra a második ajtó és legyen türelme 10 percig, hozom az életreszóló partnerét markáns arccal, borostával, deltával, felhajtott gallérú, kicsit gyűrött inggel, 64 fogú mosollyal, csőnadrággal!
Majd jól meglátod, hogy ez így megy!

Bocs!
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. május 13. 09:08 | Sorszám: 163
Karda Bea szerint közel a 60-hoz sem szabad beletörődni abba, hogy valaki egyedül él, az ember társas lény.



Ő az élő példa arra, hogy ennyi idősen akár a társkereső oldalakon is lehet igaz szerelemre lelni.



Karda Bea a TV2 Mokka című műsorában azt mesélte, annak ellenére, hogy sokan idősnek mondták a társkereséshez, nála szóba nem jöhetett az, hogy feladja a keresgélést.

- Én négy évig voltam teljesen párkapcsolat nélkül, és én mindent bedobtam. Mindig eljártam szórakozni mindenhova. Még a 25 évesek közé is beálltam a funky klubokba csápolni és táncolni. Legyen már annyi önbizalmam, hogy ott szórakozok, ahol akarok! Nem azért mentünk oda, hogy pasit fogjunk, csak jólesett kimozdulni - mondta.

Szerinte a legtöbb ember azért marad idős korára egyedül, mert egyre kevesebbet mozdul ki, nem jár társaságba, begubózik otthon. Ő nem hisz a véletlenben, szeret a dolgoknak elébe menni, ezért is regisztrált pár évvel ezelőtt egy társkereső oldalon.

- 59 évesen regisztráltam egy társkeresőre, ott voltam fél évig, és a negyedik randevú után öt éve párkapcsolatban vagyok. Az első három sikertelen sem vette el a kedvemet, azt senki sem veheti el. Olyan nincs. Ha én emberek közé kerülök, akár számítógépen is, ki tudom lőni azt, aki nem kell - árulta el.

www.femina.hu
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 01. 08:28 | Sorszám: 162
Öregedésgátló gyógyszereket fejlesztettek ki

Több amerikai intézet kutatói újfajta gyógyszercsoportokat azonosítottak – amelyeket
korábban állatokon teszteltek -, és a tapasztalatok szerint e szerek nemcsak drasztikusan
visszafordítják az öregedést, de javítják a szívműködést is.
... www.origo.hu/egeszseg/20150310-oregedesgatlo-gyogyszereket-fejlesztettek-ki.html
... www.facebook.com/gbathori?fref=ufi
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 26. 22:29 | Sorszám: 161
1984
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 14:37 | Sorszám: 160
Na mondjuk van az az öregasszony akibe a cápa is sírva harap csak bele....
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 14:27 | Sorszám: 159
És a kezéből eteti őket! Nem kis teljesítmény!
Én ugyanezt javasoltam annak idején anyósomnak az Állatkertben, a piranják előtt.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 13:53 | Sorszám: 158
A cápaetetést még csak el tudom képzelni: egyszerűen beugrik közéjük.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 13:32 | Sorszám: 157
Ma reggel láttam a híradóban,hogy egy 100.születésnapját ünneplő néni ejtőernyővel ugrott,majd földet érve pezsgőt ivott, úgy ünnepelt,Tervei között van még búvárkodás
és cápaetetés is.....
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 10:48 | Sorszám: 156
Hát én se szeretnék még 62 évet élni. Abból 32 iszonyú kínlódás lenne szvsz. De hogy hogy jött ez ki......az emberek nem szoktak 116 évig élni.
Cirus
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 10:12 | Sorszám: 155
55 - remélem, annyi nem lesz!!
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 08:20 | Sorszám: 154
62
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 14. 09:06 | Sorszám: 153
I have 41 years left! How many years do you have left?
You are a loving person and put great emphasis on comfort. You know
how to relax and stress rarely because your surroundings. Many can
learn a lot from you in this regard. You have a lot of time in front
of you and you will still be able to...
... www.facebook.com/gbathori?fref=nf
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 14. 07:43 | Sorszám: 152
Az Unitus Teológiai Levelek legidősebb előfizetője 92 éves
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 13. 21:36 | Sorszám: 151
91 éves nő a Szilícium-völgy legidősebb zsenije
Neked lenne türelmed nyolcvan évet várni arra, hogy teljesüljön az álmod? Barbara Beskind
10 éves kora óta feltaláló szeretett volna lenni, de csak most, nyugdíjasként adatott meg
neki. Gyerekkorában egyetemre ment volna, hogy...
... http://wmn.hu/2015/03/10/91-eves-no-a-szilicium-volgy-legidosebb-zsenije/
... www.facebook.com/tamasidr?fref=nf
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 14. 07:54 | Sorszám: 150
Így öregít a depresszió

A depresszió sejtszinten gyorsítja fel az öregedést - mutatta ki holland és
amerikai tudósok nagy létszámú résztvevővel végzett kutatása.
... www.egeszsegtukor.hu/noi-tukor/igy-oregit-a-depresszio.html
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 12. 19:25 | Sorszám: 149


Nagy érdeklődés kísérte szerda este a budapesti Lengyel Intézetben a 2012-ben elhunyt, népszerű lengyel belgyógyász professzor, orvos-tudós, író, filozófus, humanista, a Lengyel Tudományos Akadémia egykori alelnöke, Andrzej Szczeklik Halhatatlanság – az orvostudomány prométheuszi álma című esszégyűjteménye magyar kiadásának bemutatóját.

A Krakkóban dolgozó és alkotó szerző páratlan, szerteágazó műveltséggel, olvasottsággal rendelkezett. Jártas volt az antik irodalomban és filozófiában, kiválóan zongorázott, abszolút hallása volt, aktívan sportolt. Tanulmányait Lengyelországban, az Egyesült Államokban és Svédországban végezte, majd hazájába visszatérve különböző klinikákon töltött be vezető tisztségeket. Neki köszönhető, hogy a krakkói Orvostudományi Kart a világhírű Jagelló Egyetemhez csatolták. Az asztmakutatás területén végzett eredményeit rangos szakmai díjjal ismerték el. Szczeklik az orvoslást is művészetnek, időnként mágiának tartotta. Emellett lengyel hazafi is volt, aktívan részt vett a nyolcvanas évek elején a Szolidaritás mozgalomban, amiért később meghurcolták, rektori állásától megfosztották, a tanítástól eltiltották. Magyarországon az elmúlt évtizedben – egyedülálló módon - három művét, a Korét, a Katharsziszt és most a Halhatatlanságot is kiadták. Könyvei, amint a szerző lengyel kiadója, a Znak főszerkesztője, az író jó barátja, Jerzy Illg elmondta, hazájában több mint százezer példányban keltek el. Kiadták könyveit az Egyesült Államokban, Franciaországban, Németországban, Spanyolországban, Oroszországban és Litvániában is.
... www.sikerado.hu/kultura/2015/02/11/erdekli_a_halhatatlansag
... www.facebook.com/gbathori?fref=nf
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 08. 07:20 | Sorszám: 148
Az pech !
panda
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 08. 01:51 | Sorszám: 147
panda
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 07. 14:34 | Sorszám: 146
És ha elüt egy autó??...
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. február 07. 08:33 | Sorszám: 145
A biológiai óránk mondja meg, meddig fogunk élni

A DNS-ünkben rejtőző biológiai órából megjósolható, mennyi ideig fogunk élni – állítja egy
új kutatás.
... www.origo.hu/tudomany/20150202-a-biologiai-orank-mondja-meg-meddig-fogunk-eln ...
... www.facebook.com/gbathori?fref=nf
panda
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. január 05. 21:51 | Sorszám: 144
de, mi a francnak? ..
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...